TESİSATÇI TALEP ET

Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Tuvalet Tıkanıklık Açma

İçeriği Puanla

Hepimizin korkulu rüyalarından biri olan tuvalet tıkanıklığı ya da tüm günün yorgunluğunu üstümüzden atmak için duş keyfine karar verdiğimizde banyolarımızda yaşanan boru tıkanıkları, bir anda bütün enerjimizin yok olmasına ve kara kara ne yapacağımızı düşünmemize sebep olmaktadır. Bu durumun en önemli sebebi ise Türkiye’de su tesisatı sektöründe Tuvalet Tıkanıklık Açma yeterince kaliteli hizmet veren hızlı çözüm sunan firmaların yok denecek kadar az olması gelmektedir.

Tuvalet Tıkanıklık Açma

Özellikle tuvaletlerde ve erkek pisivarlarında yaşanan tıkanıklıklar, iş yerlerinin o gün içerisinde müşteri kaybetmesine ve bu yüzden mali açıdan zarar görmesine sebep olabilir. Üstelik tuvaletlerimizde Tuvalet Tıkanıklık Açma için fayansları kırma yoluna başvuran bir usta ile karşılaşmak, günü olumsuz ve mutsuz bir şekilde geçirmenize sebep olabilir.

Yoğun iş temposu içerisinde bir de susuz kalarak, banyo ve tuvalet gibi en temel kullanım alanlarımızda yaşanan ufak gibi görünse de etkileri oldukça büyük olan bu problem, aslında Özeniş Tesisat farkıyla, hiç gözünüzde büyütmenize gerek kalmadan çözülebilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise,  Özeniş Tesisatadresini tıklamak ve firma bilgilerini edinerek, firma ile iletişime geçmektir.

Tuvalet Tıkanıklık Açma

Firma dakik, hızlı ve güleryüzlü profesyonel kadrosu ile sizin işleriniz yarım kalmasın diye en kısa süre içerisinde bulunduğunuz adrese gelerek, tuvalet ve banyolarınızda tıkanık açma konusunda yardım edecek ve tıkanıklığa sebep olan birikmeleri temizleyerek, gününüzün geri kalanını rahat bir şekilde geçirmenizi sağlayacaktır. Firmanın tıkanıklık açma hizmeti ile ilgili olan bir diğer olumlu durum ilse, firmanın çalışırken duvar ve fayanslarında en ufak bir kırma bile gerçekleştirmemesi ve size ayrıyetten masraf çıkartmamasıdır. Normal tesisat ustaları, giderleri açmak için sorunu tespit ederken fayanslarınızı kırabilmekte ve ekstradan fayans parası ödemenize sebep olmaktadır.

Tuvalet Tıkanıklık Açma Fiyatları

Oysaki Özeniş Tesisat’ın bütün Avrupa ülkelerinde tercih edilen modern araç ve gereçleri, kırma işlemine hiçbir şekilde ihtiyaç duymadan, görüntülü kamera sistemi ile tıkanan boruları bulabilir. Tıkanıklık açmanın yanı sıra, herhangi bir su kaçağı yaşamanız ve kaçakların tespiti konularında da firmanın güleryüzlü kadrosu ile çalışabilir ve sorununuza en kökten çözümü bulabilirsiniz. Asya ya da Avrupa yakasında, hangi İstanbul semtinde yaşadığınıza bakmaksızın sade sizler için tıkanıklık açma hizmeti veren firma ile tanıştıktan sonra sizler de firmanın sürekli müşterisi olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Firmamız tuvalet tıkanıklığı için kameralı cihazlar ve robot cihazlar kullanır, bu işlemler sırasında ev veya iş yerinizi cihazlarımız kesinlikle zarar   vermez bir onarım gerekmeden cihazlarla açarız. Tuvaletde yaşadığınız taşma sorunu tıkalı bina önünde ki logara da işaret ediyor olabilir, firmamız logar tıkanıklığı açma ve pimaşlarıda açmaktadır.

Tuvalet Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklık Açma Hizmeti

Pis su tesisatında yaşadığınız bu sorunu çözüme kavuşturmak için firmamızı arayınız. İstanbul ve çevre semtlerine hizmetimiz bulunmaktadır.İstanbul ilçemize İstanbul Bölgemizde bulunan bayilerimiz ile filo servisimizden yararlanabilirsiniz.

Firmamız İstanbul su kaçağı bulma hizmeti de vermektedir. Cihazla hiçbir kırma ve dökme işlemi olmadan su kaçağı bulma işlemi yapan firmamız bu konuda özel geliştirilmiş olan cihazlarıyla bu işlemi yapmaktadır.

Tuvalet Tıkanıklık Açma Uygun Fiyat

İstanbul’da en uygun fiyat garantisi ve kalite tarafımızdan sağlanmaktadır.İstanbul Tıkanıklık açma servisimiz sabah 07.00 Akşam 20.00 saatleri arasında yapılmaktadır.Firmamız kurumsal bir firmadır.Profesyonel uzman su tesisatçı ekibimiz gerekli eğitim belgelerine sahiptir.

Tuvalet Tıkanıklık Açma Kırmadan

Tıkanan Banyo Gideri Pimaş açma işlemini robotlarımız la kırmadan yapmaktayız.

Banyo alanında duşa kabin tıkanıklığı gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz bu sorunlar dakikalar içerisinde uzmanlıkla çözülmektedir.Aşağıda duşa kabin tıkanıklığını nasıl açtığımıza dair bir video hazırlanmıştır.

Geçmişinizde belki de ufak bir tıkanıklık problemi karşısında bile komple tuvalet, banyo ve mutfak gideri sistemlerinizin değiştiğini gözlerinizle şahit olmaktasınız. Bu hem istenmeyen bir durum olmasıyla beraber hem de sizlere binlerce liralık masraflara yol açacak olan büyük bir işlemdir. Tıkanıklık açan firma arayışında olan kişiler firmamızla iletişime geçerek işlemlerini yaptırabilirler.

Tuvalet Tıkanıklık Açma Uygun Fiyat

Mutfak giderleri, klozet, tuvalet atık giderleri ve hatta lavabolarınızdaki tıkanıkların dahi sizleri meşgul etmekle beraber ayrıca çok fazla yüksek miktarlarda çözüm parası ödeyebilmektesiniz. Avrupa yakası gibi oldukça geniş bölgelerde hizmet sunan firmamızın yaşayacağınız problemlere karşı dakikalar içerisinde kesin ve firma garantisi altında tıkanıklık açma hizmetleri sunabilmektedir. Çünkü özellikle mutfak alanında yaşayacağınız sıkıntıya karşı bir şey yapmamanız günün her saati yemek yapan anne ve eşlerimizin işlerinin akmasına neden olabilirken eğer burası yemek üreticisi olan bir lokanta ise tüm maddi işlerin aksamasına sebebiyet verecektir.

Tuvalet Tıkanıklık Açma Ersoylar Tesisat

Artık bu bölgelerde ve kısımlarda da başınıza gelecek olan tüm problemlere karşı acilen önlem alınırken bu konuda sıhhi tesisat çözümlerinin uygulanmasını sizler de talep edebilirsiniz. Çünkü Ersoylar Tesisat olarak kullanmakta olduğumuz sıhhi tesisatlar önerilerimiz ve çözümlerimizle beraber ek olarak bu işe monte ettiğimiz teknolojik cihazların etkisi sizleri de mutlu edecektir.

Geçmişe dair çözüm önerilerinin geride kalması adına elinden gelen çabayı ve araştırmayı yaparak müşterilerine en iyi hizmeti sunma konusunda en ufak çekincesi bulunmamaktadır. Geçmiş yılların aksine tamamen profesyonel şekilde işlemlerin yapılması sayesinde vaktiniz ve cebinizdeki paranın bir yerlere gitmesine izin vermeyiniz.