• Yazar:  melike

Ümraniye Su Kaçağı Bulma

umraniye su kacak
0

İstanbul’un Asya kıtasında bulunan Ümraniye ilçesinde de yine bir şubemiz bulunur. Sizler zorluk çekmeyin diye her yerde şubemiz vardır. Ümraniye su kaçağı bulma hizmetimizle Ümraniye’de ve çevre ilçelerinde yaşayan kişilere en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunuyoruz.

Su kaçaklarında ki tek çözüm bizim ekiptir. Bizlerin özel olarak tasarlanıp düzenlenildiği cihazlar sayesinde bizler sizlere bu konu da en büyük destekçiniz. Çünkü üstün teknolojide ki robotlarımız ve cihazlarımız ile sizleri hiç yormadan ve zahmete sokmadan bizleri fazla uğraştırmadan yaptığımız bir işlemdir. Su kaçağının olmasını nedeni uzun yıllar kullanıla borular ya da eski binaların tekrar değiştirilmeye ya da onarılmaya ihtiyaç duyulmasından meydana gelmektedir.

Son Zamanlarda Su Kaçağı Problemleri Yaşanıyor

Ümraniye ilçemizin son dönemlerde su kaçağı ile ilgili yaşadığı problemlerden dolayı oldukça sıkıntı çektiğini ve bu sıkıntıların su tesisatlarından kaynaklandığını biliyoruz.Ersoylar Tesisat olarak kullanmış olduğumuz akustik dinleme cihazlar,el bilgisayarları ve dedektör sistemleri ile evlerinde hiç bir kırma işlemi yapmdan sizlere ekstra bir masraf açmadan nokta atışı su sızıntına sebep  olan boruyu bulup onarıyoruz

Ümraniye su tesisatlarında oluşan arızalar sebebiyle oldukça zor dönemler geçirmektedir. Firmamızın sunduğu imkanlardan bir tanesi olan su kaçağı bulma hizmetimizin detaylarını anlatacak olursak, öncelikli olarak su tesisatınızda meydana gelen kaçakları cihazlarımız aracılığı ile kırma dökme olmadan bulmaktayız. Sonrasında ise noktasal olarak bulduğumuz lokal bölgedeki kaçağın onarımını yapmaktayız.

Kısa Sürede Tespit İşlemi

Tespit ve onarım işlemlerinin toplam süresi ise en fazla yarım saat ya da 45 dakika olmakta ve bunun ötesine nadiren geçmektedir. Kaçakları bulurken dinleme cihazları, termal kameralar vb. aletler aracılığı ile aramasını yapmakta ve kırmadan dökmeden su kaçağını bulmaktayız. Ümraniye su kaçağı bulma işiniz için bizi aramaktan çekinmeyin. Profesyonel ustalarımız ve özel ekipmanlarımız sayesinde problemi kolaylıkla çözüyor ve sorunu gideriyoruz. Bize telefon numaralarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız!

Evlerinizde çok basit bir sorun olarak görünen su kaçağı sorunu doğru zamanda doğru bir tesisatçı ile sorun çözülmeye çalışılmadığı zaman evlerinizde oldukça masraflı olur.Özeliklede eski yöntemler kullanan ümraniye su kaçağı ekipleri evlerinizde oluşan su sızıntılarını bulmak için her tarafta tahimini kırıp dökme işlemi yaparak evlerinde daha çok masraf açmaktadırlar.

Su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız her daim kaliteli ve kesin çözümler üretmektedir. Evlerinizde borularınızın tamiratları artık 15 dakika gibi kısa bir sürede yapılmaktadır. Su kaçakları ileride sizlerin başına daha büyük işler getirebilir. Bu yüzden evlerinizde su kaçağı şüphesi duyuyorsanız bile bizleri arayarak yardım alabilirsiniz. Çünkü borularınız zamanla çürüyüp su sızdırmaya çalışır. Ve bu zamanla daha büyüyerek su baskınlarına neden olabilir. Mutfak boruları, banyo borularınız veya lavobalarınız tıkanır ise bizleri iletişim adreslerimizden arayıp gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz.

Ümraniye Cihazla Su Kaçağı Bulma 100 TL

İstanbul kökenli eski bir firma olan Ersoylar Tesisat, İstanbul’un tümünde olduğu gibi cihazla su kaçağı bulma hizmetini Ümraniye’de de vermektedir. Ümraniye cihazla su kaçağı bulma işleminde öncelikle kaçağın olduğu bölge noktasal olarak tespit edilmekte ve daha sonra sadece o kısımda 1-2 seramik kırılarak sorun tamamen ortadan kaldırılıyor. Siz de bu hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

 

8 Yorum(lar)

  • Hatice

   Ümraniye’de oturuyoruz. Evimizde suyla ilgili bir problem vardı. Banyoya su sızıyordu. Başta banyonun artık suları sandık ama sorun şu borularından kaynaklanıyormuş. Bu durum beni son derece korkuttu. Tesisat ustaları evime gelecek belki de bütün banyoyu berbat edeceklerdi. Toz toprak bir sürü sıkıntı beni bekliyordu yani. Eşim bu şirketi bulmuş. Adamlar evimize gelip su tesisatını tamir ettiler. Hiç korktuğum gibi bir durum olmadı. Zaten kapıdan girdiklerinden beri titizdiler. Ellerindeki cihazlar ile su sızıntısını tespit ettiler. En fazla 1-2 fayans boyutunda yeri kazdılar. Beni böyle büyük bir yükün altından kurtardılar.

  • Metin ekinci

   Bizim evimizin tesisatında da sorun var. Ev Ümraniye’de. Küçük bir apartman. Alt kattaki dairede rutubet oluyordu. Rutubet tavanda kendini belli ediyor aynı zamanda da odada kötü bir kokuya sebep oluyordu. Sorun alt katın tavanında görüldüğü için sızıntı çok büyük ihtimalle benim evimde. İnternette sizin şirketinizi gördüm. Kırmadan su kaçağı tespiti yazıyor. Üstelik kaçağı bulamazsak para almıyoruz yazıyor. Umarım bu yazılanlar gerçektir. Benim evime de gelip varsa su kaçağını tespit eder ve tamir ederseniz çok memnun olurum.

  • ümran

   Teşekkürü sonuna kadar hakeden bir firmasınız beklediğim gün ve süre zarfında gelip ihtiyacım karşılığında problemi giderdiniz ilginize alakanıza ve kaliteli ekibinize çok teşekkür ederim börekle gelecem ofisinize :))

  • muzaffer

   Hizmet verdiğiniz alan hakkında bilgi almak istiyorum boru hatlarını değiştiriyor msuunuz yoksa sadece kaçağımı önlüyorsunuz benim problemim eskiyen boruları değiştirmek baştan önlemimizi almamız lazım ki sonradan büyük sorunlarla ve büyük ücretlerle uğraşmayalım şimdiden ilginizi ifade ederseniz teşekkürler

  • Hakan

   Kombi petek bakımı ve yıkaması yaptırmak istiyoruz. Yaklaşık 3 senedir kullanıyoruz ve herhangi bir temizlik ya da yıkama yaptırmadık, şuan için sorun yok gibi ancak birden bozulmasından korkuyoruz heleki tam kış aylarına girmişken böyle bir durumla hiç uğraşamam.

  • Erdem Karakaya

   Merhaba,
   Benim evin tuvaletinin altında, alt kata pis su giderinden bir kaçak var.
   Fakat yerini bulmak için kırdırmak istemiyorum. Tespit ücretiniz ne olur?

   iyi günler

  • ORHAN ZELVİ

   Bizim binamızın altında sığıklar var orada su birikintileri oluşmuş bu su nereden geliyor nasıl tamir etmeliyiz cvp yazarmısınız

  • Cenk

   ümraniyede oturuyorum tatildeydim eve dönünce şok oldum duvarlarım kabarmış neyseki aradıkdan hemen sonra geldiler

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA