• Yazar:  melike

Üsküdar Su Kaçağı Bulma

uskudar su kacagi (2)
0

Üsküdar, İstanbul Anadolu yakasının en büyük ve tarihi ilçeleri arasında yer almaktadır. Toplam 33 mahalleden oluşan Üsküdar 525 bin nüfustan oluşmaktadır. Üsküdar ilçesi çok eski bir yerleşim yeri olduğu için binaların büyük bir çoğunluğu eskidir. Bilindiği üzere genellikle eski binalarda su kaçağı problemleriyle çok fazla karşı karşıya kalıyoruz. Üsküdar su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız sunduğu hizmetler kapsamında kullanıcıları kendisine çekmeyi başarmıştır. Firmamız su kaçağı hizmetini sunacağı sırada müşterilerine her zaman en kaliteli ve en profesyonel hizmeti sunmaya çalışmaktadır ve bu konuda gerekli olan bütün çalışmaları yapmaktadır.

Üsküdar su kaçağı bulma hizmeti sunan firmamızın bir diğer özelliği ise; son teknolojiye sahip olan cihazları kullanmalarıdır. Kullandığımız bütün makineleri özel olarak Avrupa’dan getiriyoruz. Makinelerimiz su kaçakları konusunda en son geliştirilen teknolojilerle üretilmiştir. Bu yüzden su kaçağı problemi yaşayan müşterilerimizin su kaçaklarını noktasal olarak bulmasını sağlıyoruz. Makinelerimiz en ufak su kaçağına bile hassas olarak çalışıyor. Aynı zamanda kamera özelliği de olduğu için su kaçağını tam olarak tespit ediyoruz.

Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Firmamızın en büyük özelliklerinden birisi; yüksek müşteri memnuniyetine sahip olmasıdır. Tesisatçıların büyük bir çoğunluğu kalitesiz hizmet sundukları için genellikle çok fazla şikayet alır ve sorun yaşarlar. Fakat firmamız bu zamana kadar hizmet verdiği bütün müşterilerinden olumlu yorumlarla ayrılmayı başarmıştır. Firmamızın bu özelliği sayesinde önerilen ve tercih edilen bir firma olduğunu söyleyebiliriz.

Müşterilerimizin çevresinden birisi tesisat problemi yaşadığı zaman müşterilerimiz bu kişilere ilk olarak firmamızı öneriyor. Önerilen bir firma olma özelliğimiz buradan ileri gelmektedir. Diğer firmalara baktığımız zaman genellikle önerilmemeleri sundukları hizmetin kalitesiz olduğunu ve profesyonel bir firma olmadıklarını göstermektedir. Firmamız diğer firmalara göre müşteri memnuniyeti konusunda oldukça önde olan bir sitedir.

Uygun Fiyat Politikası

Sunduğumuz hizmetlerden ve kullandığımız makinelerden dolayı birçok müşterimiz bizi fiyatlarımızın pahalı olma ihtimali olduğu için arama konusunda kararsız kaldıklarını söylemektedir. Fakat bu düşünceleri biz vereceğimiz için sunduğumuz fiyattan sonra değişmektedir. Bunun sebebi ise fiyatlarımızın diğer firmalara göre daha uygun olmasıdır. Fiyatlarımız daha uygun olduğu için tercih edilme oranımızda artıyor.

Belki de uzun zaman önce firmaların yaşadıkları sıkıntıların en büyük sebebi müşterilerine çok fazla teknolojik yöntemlerle çözümler üretememeleri olmaktaydı. Her ne kadar teknik ve takip işlemleri yapsalar gerekli araştırmaları kovalasalar dahi Üsküdar su kaçağı bulma konusunda gelişim kaydedememektelerdir. Fakat günümüz çağının artık eskiye oranla hızlı ve çok daha işe yarar teknikleri ortaya çıkmasıdır. Adına sıhhi tesisat firmalarının işini kolaylaştırması sayesinde, müşterilerine çok daha yararlı olarak su tesisat çözümleri sunabilmektedirler.

Peki, sıhhi tesisat firmaları bu konu da ne gibi bir değişim yaşayıp, ne tür faydalı çözüm önerilerini getirebilecek kapasiteye erişmişlerdir. Bu cihazlar yurtdışından ithal edilmiştir ve bütün su sızıntılarınızı saptamaya sağlar. Bunu kullanan tecrübeli ustalar sayesinde en ufak su sızıntısı dahi olsa Üsküdar bölgesi halkı sakinlerinin sorunlarına direkt noktasal olarak müdahale edilmesinin kapılarını aralamıştır.

Üsküdar Su Kaçağı

Son teknoloji bu cihazlar kameralı mini robotlar şeklinde, gider ve pimaş borularında kullanmak üzere yararlanırken, akustik dinleme cihazları sayesinde ise kalorifer tesisatları ve temiz su tesisatlarınızın tek tek dinlenip analiz edildikten sonra yapılan Üsküdar su kaçağı tespiti sayesinde gerekli çalışmaların nereden yapılacağı gibi asıl soruların cevabının ortaya çıkması sağlanmaktadır.

Geçmiş uygulanan tekniklerin o zamanın şartlarına uygun olması fakat şuan günümüz olanakların da yetersiz kalması gibi durumlarda teknolojik cihazlarla su kaçağı tespiti yapan firmamızdan yararlanmanız halinde hem bütçeniz hemde zamanınızdan tasarruf edersiniz.

Üsküdar Su Kaçağı Bulma

Su borularınızda çıkan arızalar sizlerin gün içerisinde canınızı sıkmanıza neden olabilir. Ama artık bu gibi durumlar ile başa çıkmak mümkündür. Bizler borularınızı kırmadan nokta tespiti yaparak sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz. Su kaçakları genellikle evlerin altlarına yerleştirilmektedir. Ve sağlam kaynak yapılmadıysa biz zamandan sonra aşırı kullanım yüzünden su sızdırmaya başlar. Eski zamanlarda zemin kırılarak boruların yerleri tespit edilir ve geriye beton yığını kalırdır. Ama artık öyle değil teknolojinin ileri gelen cihazları ile sizleri bu durumdan kurtarabiliriz. Su kaçağı bulma konusunda uzman olan ekiplerimizi arayarak sınırsız hizmetler alabilirsiniz. Üsküdar ve çevre ilçelerde hizmet vermekte olan firmamız sizlerin her zaman yanı başınızdadır.

6 Yorum(lar)

  • Orhan kaçar

   Üsküdar’da müstakil evim var. Bir ara su borusu patlamıştı ben de usta çağırmıştım. Fakat geçenlerde farkettim ki ustanın tamir ettiği yerden yine su geliyor. Duvarda rutubet var ve boyada bozulmalar meydana geldi. Aynı ustaya tekrar boş yere para dökmek istemiyorum. İşini iyi yapan insanlara ihtiyacım var. Sizi gördüm internette. Üsküdar’a geliyorsunuz aldığım kadarıyla. Hakkınızda hep güzel şeyler duydum. Şu iş hallolsun istiyorum artık. Gereksiz yere masraf yapmadan, işin ederi neyse vermeye dünden razıyım. Lütfen bana yardım edin.

  • Kemal

   Apartman dairesinde oturuyorum. Binanın tuvalet giderinde bir sorun var. Biz tuvaleti kullandığımızda en alt dairenin tuvaletinde su birikiyor, giderden geri geliyordu. Komşular ile birleşip sorunun çözümü için bir tesisatçı ile anlaşmak istiyoruz. Bina Üsküdar’da. Fakat sorun büyük çaplı olabileceğinden çok maliyetli olmasından korkuyorum. Anlamıyoruz diye kandırılmaktan korkuyorum. Bu yüzden güvenilir insanlara ihtiyacımız var. Kurumsal şirketinizi internette gördüm. Sorunla ilgili tespit yapılması ve bize bilgi verilmesi gerekiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • taner

   merhaba kırıp dökmeden su kaçağını bulma gibi bir ihtimaliniz varsa sizinle anlaşmak isterim ilginiz için şimdiden teşekkür ederim daha önce böyle bir problemle karşılaşmadığım için kırıp dökmeden tespit yapılıyor mu bilgim yok inşalalh yapılıyodur bizede fazla işin çıkmaması lazım çalışan insanlarız sonuçta

  • caner

   Banyoda ki rutubet kokusu ben başta olmak üzere tüm ailemin canını sıkmaya başladı ilk etapta bu kadar kötü bir koku söz konusu değildi lakin artık halledilmesi gereken kesinlikle büyük bir koku haline geldi bu sorundan bizi kurtarın dileyin bizden ne dilerseniz

  • Olgun

   Evimin lavabolarında özellikle tıkanıklık söz konusu, ne yaptıysak tıkanıklığa çözüm üretemedik, sizlerden bu konuda yardım istiyorum.

  • İsmail

   tezgahımın arkasındaki duvarda kabarmalar meydana geldi daha kötü bi durumla karşılaşmamak için erken müdahale gereği duydum hızlıca gelip tamir ettiler

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA