Üst Kattan Gelen Su Sızıntısı

su kacagii bulmaa
0

Evlerde, işyerlerinde, apartmanlarda gibi çeşitli yaşam ve çalışma alanlarında inşaat esnasında duvar içerisine monte edilen su tesisatında çevresel etmenlere bağlı olarak bir çeşit deformasyona uğramakta ve çeşitli noktalarından kırılmalara maruz kalmaktadır. Bu olumsuz durumların oluşması sonucunda su sızıntıları meydana gelmektedir. Su sızıntısı konusunda insanlar sürekli firma arayışındalar. Firmamız sizlere bu konuda en kaliteli hizmeti veriyor.

 Cihaz ile kırmadan dökmeden su sızıntısı tespiti sadece 100 TL onarım 50 TL’dir.

İşte tam bu nokta itibari ile teknolojiden yararlanılmaktadır. Çünkü eski sistemlerde uygulamalar kullanılmaya başlandığı takdirde duvarın çeşitli noktalardan kırılması gerekmektedir. Aksi takdirde su sızıntısı tam olarak tespit edilemez.

blank

Ancak günümüz teknolojisinin yardımı ile duvar üzerinde herhangi bir kırma işlemi oluşturmadan su tesisatındaki bu olumsuz durum noktasal olarak tespit edilebilmektedir. Bu sayede insanlara daha ekonomik fiyatlara bu hizmet sağlanılabildiği gibi gereksiz iş yükü ve kirliliğe engel oluşturmaktadır. Sizin de üst kattaki komşudan, üst kattan gelen su sızıntısı sorununuz varsa daha fazla beklemeden firmamız ile iletişime geçmenizi öneriririz.

2 Yorum(lar)

  • blank
   ayşe yalın

   8 katlı bir binada oturuyoruz akşam olunca 4 kata kalıyoruz akşam olunca evimin tavanında evinin içine su akıyor hem ekipleri çağırdık adamlar evimizin içine bir kaç aletlere incelediler sonra kaçağın nerde olduğunu buldu tamir ettiler sonra bu kadar işini iyi yapan insanlar çok yüksek tutarlı fatura çıkaracağını düşündüm ama yanılmışım sadece bende çok az bir ücretli bir fatura kestiler . herkese tavsiye ederim

  • blank
   Beyza

   Yazılanları okudum benim için çok faydalı oldu. Evimde ya da işyerimde herhangi bir su sızıntısı söz konusu olursa hemen ilk olarak sizinle iletişime geçecem ve sorunu hızlı bir şekilde çözeceğinizden adım gibi eminim.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA