• Yazar:  melike

Zeytinburnu Su Kaçağı Bulma

zeytinburnu su kacagi
0

Zeytinburnu su kaçağı bulma konusunda uzman olan firmamız sizlere bu konuda diğer firmaların sunacağı hizmetten daha iyisini sunmaktadır. Zeytinburnu ilçesi her geçen gün gelişme kaydeden bu yüzden iyi bir tesisatçıya daha fazla ihtiyaç duyan bir ilçe konumundadır.

Her alanda olduğu gibi su tesisatçılığında da teknolojinin gelişmesi oldukça kaliteli çalışma yöntemlerinin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Bunun en büyük yararı kesinlikle siz değerli müşterilerimizin daha kaliteli hizmet almasının önünü açmış olmasıdır. Su kaçağı problemine karşı sınır tanımadan ve iş, bölge ayırt etmeksizin hizmet veren Ersoylar Tesisat 1996 yılından günümüze sektöründeki tüm yenilik ve gelişmeleri takip etmektedir. İhtiyacı olabilecek tüm teknik cihazlara sahip ekip üyelerimiz ve gerekli eğitimi almış olmaları sebebiyle soruna direkt müdahale ederek, ne oyalanarak vakit kaybeder ne de sizlerin değerli vaktinin boşa gitmesine sebep olur. Zeytinburnu bölgesi ve çevresindeki ilçeler dâhil hizmet veren firmamız, kurumsal anlayışın da gerektirdiği üzere işini son derece titiz ve kaliteli bir şekilde yapmaktadır.

Tecrübeli Hizmet

Su kaçağı tespiti konusunda girdiği sayısız ev ve tesisat ile tecrübesine tecrübe katarken, arkasında bıraktığı başarılı çözümler sayesinde sektörün aranılan firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Artan su faturaları ve komşunuzun şikâyeti üzerine fark edebileceğiniz bu problem artık günümüz tesisatçıları arasında oldukça hızlı bir şekilde ortadan kaldırılan bir sorundur. Su kaçağı bulma konusunda İstanbul’un her yerinde olduğu gibi Zeytinburnu çevresinde de günün her saati hizmet verme olanağı bulunan Ersoylar Tesisatın telefonla randevu aldığınız takdirde hızlıca olay yerine hareket edecektir.

Sizlere 7/24 su kaçak servisi ve hizmeti sunmaktayız. Çünkü su kaçaklarının ne zaman nereden olacağı belli olmaz. Bu yüzden her zaman bizleri arayabilir, gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz. Su kaçakları evlerinizde sizlere büyük ölçüde zarar vermektedir. Çünkü borularınız zaman içerisinde çürümeye ve su sızdırmaya başlarlar. Ve bu durumun önüne geçilmez ise daha büyük felaketlere yol açabilir. Bu yüzden evlerinizde su kaçağı şüphesi duyuyor iseniz hiç vakit kaybetmeden bizleri iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz. Gezici servis ekiplerimizden de günün her saati su kaçağı hizmeti için randevu alabilirsiniz.

Zeytinburnu Cihazla Su Kaçağı Bulma 100 TL

İstanbul’da cihazla su kaçağı bulma servisine Zeytinburnu’nu da dahil eden Ersoylar Tesisat, son dönemlerde sıklıkla meydana gelen su kaçağı sorunlarından sizi kurtarmaktadır. Avrupa’dan ithal edilen bu özel cihazlar aracılığı ile zahmetli gibi görünen bu işlemi 15 dakikada halleden firmamızın uzman ve deneyimli personel kadrosuyla da işlerinizi kolaylaştırmaktadır. Sizin de Zeytinburnu cihazla su kaçağı bulma hizmetine ihtiyacınız varsa bizle irtibat kurabilirsiniz.

 

6 Yorum(lar)

  • Mehmet

   Evimde ciddi bir tesisat sorunu var. Banyodan sızan sular alt komşunun duvarlarını mahvetmiş. Bizde görünen bir problem yoktu aslında. Fakat sular direk alt kata sızmış. Komşumun şikayeti üzerine usta arayışına koyuldum internette sizi gördüm. Yazılanları okudum. Kısa sürede zahmetsiz bir şekilde şu kaçağını bulup tamir ettiğiniz yazıyor. Yazılanlar eğer doğruysa çok güzel demektir. Zeytinburnu’nda evimiz var. İstanbul’un her yerine hizmet verdiğiniz yazıyor. Bize de yardım edebilirsiniz çok sevinirim. Sizden haber bekliyor olacağım.

  • Halil İbrahim Aktaş

   Zeytinburnu’nda yaşıyorum. Evimin su tesisatında sızıntı oluşmuş. Banyonun duvarında bulunan borularda patlak varmış. Bu durumun ben farkına varamamıştı. Yalnız duvarda belli belirsiz bir nem vardı. Beni asıl şüphelendiren ise su faturası oldu. Neredeyse 1 buçuk ay evde kimse yoktu. Buna rağmen şu faturasında kullanılan su görünüyordu. Bu durum su sızıntılarından kaynaklanıyormuş. Bu şirkete haber verdim geldiler. Şu kaçağını tespit ederek yarım saat içerisinde tamir ettiler. Gerçekten çok memnun kaldım.

  • Sinan

   Mail üzerinden sizinle iletişim sağladım problemimi size iletme ihtiyacı hissettim bu anlamda hizmet veriyorsanız detaylı bana bilgi verirsiniz fiyatıda aynı şekilde dönüş yapmayı unutmayın lütfen

  • Sinan

   Arkadaşlar özeniş tesisat gerçekten güzel bir firma kalitesini gösterdi ve sözünün eri olduığunu güvenilir bir firma olduğunuda bu anlamda gösterdi problemimi giderdiler fiyatlarıda gayet uygun yani biz çok zengin bir aile deiliz orta halli kendi yağımızda kavrulan bir aileyiz fiyattada bizi memnun bıraktılar her zaman için adres belli bundan sonra

  • Ferhat

   Kombi ve petek içerisinde bazı parçaların değişimini yaptırmayı planlıyorum, böyle bir hizmetiniz varsa benimle iletişime geçebilir misiniz. Ek olarak su kaçakları konusunda da çalışma yapıyormuşunuz sanırım o konuda da yardıma ihtiyacım var.

  • Sedat

   bizim buralar hep mahalle tesisatçısı verdikleri fiyatta iç açıcı değil alt komşum sağolsun sizi önerdi geldiler banyodaki kaçağı tespit tamir edip gittiler

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA